1 Month Subscription

1 Month Subscription

Regular price
$42.99
Sale price
$42.99
Regular price
Sold out
Unit price
per 

What you will get with the 1 Month Subscription:

  • 500-Piece Jigsaw Puzzle
  • Paint by Numbers Kit
  • 4-Week Workout Plan
  • 10 Colouring Pages with 12 Double-Ended Markers
  • Recipe Booklet
  • D.I.Y. Resin Coaster Kit

THE CHOICE IS YOURS!

Choose between a one-time purchase or subscribe and save!

One-time purchase  - Just looking to try us out? Not ready for a committed relationship? Don't worry we can take it one box at a time. Get ready to be wowed! 

Subscribe & Save  - Use the extra money you've saved to buy yourself something nice! You will be billed every month but don't worry you can pause or skip at any point in time and cancel before your subscription renews. 

Once you've made your choice, sit back and relax while we curate your order! :)

Customer Reviews

Based on 8 reviews Write a review