3 Month Subscription

3 Month Subscription

Regular price
$39.99
Sale price
$39.99
Regular price
Sold out
Unit price
per 

What you will get with the 3 Month Subscription:

(1st box)

  • 250-Piece Jigsaw Puzzle
  • Paint by Numbers Kit
  • 4-Week Workout Plan
  • Coloring Kit
  • Recipe Booklet
  • Brain Games Booklet
  • 6-Pack Popsicle Molds 

(Subsequent boxes)

  • A variety of new and exciting activities to explore 

GOOD THINGS COME IN THREES! 

Whats better than a three course meal? Nothing. But this three month subscription will leave you craving another round! You will be billed quarterly but don't worry you can pause or skip at any point in time and cancel before your subscription renews

Sit back and relax while we curate your order! :)

Customer Reviews

Based on 2 reviews Write a review